• 15
  • 10
  • 6
  • 8
  • 11
  • 12
  • 9
  • 5
  • 7
  • 1
  • 14
  • 4
  • 3
  • 2

Svářeč WIG

Popis pozice: Svařování tlakových nádob a jejich součástí metodou 141 WIG.

Požadavky: Zkušenost se svařováním WIG podmínkou.

Nabízíme: Zajímavé mzdové ohodnocení. Závodní stravování.

Typ pracovního poměru: Na hlavní pracovní poměr.

Svářeč MAG

Popis pozice: Svařování tlakových nádob a jejich součástí metodou 135 MAG.

Požadujeme: Zkušenost se svařováním vítána, není podmínkou.

Nabízíme: Zajímavé mzdové ohodnocení. Závodní stravování.

Typ pracovního poměru: Na hlavní pracovní poměr.

Konstruktér 3D/ Project manager

Popis pozice: tvorba výrobní dokumentace, technické zabezpečení projektů.

Požadujeme:

- zkušenost s Autodesk Inventor 3D podmínkou
- zkušenost s Autodesk AutoCAD 2D výhodou
- komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka alespoň písmem

Nabízíme: Zajímavé mzdové ohodnocení. Profesní růst.

Typ pracovního poměru: Hlavní pracovní poměr.

  • Svářeč WIG

  • Svářeč MAG

  • Konstruktér 3D/ Project manager